Zaufanie i budowanie relacji miedzy trenerem a naszymi pływakami

Paulina Kreft

Paulina Kreft
założycielka
Kuźni Pływania

Zaufanie i budowanie relacji miedzy trenerem, a naszymi pływakami

Staramy się od pierwszych zajęć budować z naszymi pływakami więź oparta na zaufaniu, które sprawia, że nasz podopieczny poczuje się komfortowo w wodzie, co jest kluczowe dla efektywnego procesu nauki pływania.

Każdą osoba, która przychodzi do nas na szkolenia pływackie jest inna, posiada swoje indywidualne potrzeby, umiejętności pływackie lub ich brak, swoje lęki przed wodą, które chce przełamać. Nasi trenerzy oraz instruktorzy znając swoich podopiecznych, dostosowują zajęcia do ich tempa, umiejętności, samopoczucia danego dnia, co przekłada się na szybszy postęp pływacki! Relacja z trenerem sprawia, ze nasi pływacy chętnie i z uśmiechem przychodzą na basen, bardzo angażuje się w zajęcia, a trener dostosowuje zadania oraz ćwiczenia pod pływaka.

Trener / instruktor pływania w naszej szkole pływania to także często przyjaciel z basenu, z którym dzielicie swoje tajemnice, radości, niekiedy smutki – od opowieści o tym co się działo dziś w przedszkolu, szkole, a nawet w pracy. Ta wyjątkowa więź oprócz budowania umiejętności pływackich, wspomaga również budowanie relacji opartych na zaufaniu, wsparciu i czerpania radości ze wspólnego pływania. To wszystko przekład się na super atmosferę podczas zajęć, która sprzyja procesowi nauki pływania.

 

Zapisz się na naukę pływania dla dorosłych

 

Zapisz swoje dziecko na lekcje pływania

 

Dorośli w basenie podczas lekcji pływania
Instruktorka pływanie na basenie ze swoimi podopiecznymi
No Comments

Post A Comment