Nauka pływania dla przedszkoli

W waszym przedszkolu przydałoby się jakieś urozmaicenie? Dobrym pomysłem mogą okazać się zajęcia z nauki pływania. Nasi instruktorzy i trenerzy zorganizują i poprowadzą zajęcia w wodzie dla Waszych dzieci.

Zajęcia pływackie prowadzone są przez profesjonalną kadrę Trenerów, którzy posiadają ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

 

Realizujemy zajęcia pływackie z wykorzystaniem najnowszego sprzętu pływackiego, stosując nowoczesne metody nauczania oraz ćwiczenia oparte na grach i zabawach, dzięki temu efektywniej kształtujemy umiejętności pływackie dzieci i młodzieży.

 

Na naszych lekcjach największy nacisk kładziony jest na wyjątkową atmosferę podczas zajęć. Staramy się, aby było radośnie, przyjemnie i zabawnie. Jednocześnie dbamy o to, aby każde zajęcia były intensywne, interesujące i ciekawie urozmaicone, tak aby każdy uczeń z zainteresowaniem w nich uczestniczył.

 

Jesteśmy zdania, że tylko indywidualne podejście daje nam możliwość zapewnienia Państwu świadczeń na najwyższym poziomie, dlatego też do każdej placówki edukacyjnej podchodzimy w sposób indywidualny, co sprawia ze oczekiwania dyrekcji danej placówki i potrzeby dzieci i młodzieży są dla nas najważniejsze.

Oferujemy:

 

  • Zajęcia nauki i doskonalenia pływania w 2-3 grupach pływackich: 40 -60min zajęć (w zależności od wyboru pływalni)
  • opiekę wykwalifikowanych Trenerów pływania z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym
  • sprzęt pływacki niezbędny do przeprowadzenia zajęć w bezpieczny i atrakcyjny sposób: rękawki, makarony, deski, maty pływackie, zabawki, itp.
  • możliwość odrobienia zajęć, niewykorzystanych przez dziecko
  • organizację transportu dzieci z placówki-pływalnię wraz z Trenerami
  • sportowe eventy (festyny,pikniki itp.)

Gotowi na zajęcia? Czekamy na Was!

U nas rodzą się pływacy!