Urodziny na basenie

Drodzy Rodzice, szukacie super pomysłu na urodziny dla swojej pociechy? Szukacie czegoś wyjątkowego, innego i najlepiej na sportowo? Doskonale trafiliście! Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę zabawy urodzinowej na basenie. To idealna forma urodzin dla dzieci 5-10 lat.

 

Dobra zabawa, niezapomniane wrażenia i zupełnie nowe doświadczenia to kwintesencja udanej imprezy. Gdy odbywa się ona w niecodziennym miejscu, atmosfera radości rośnie z każdą chwilą. Dbamy o to, byście w tym ważnym dniu cieszyli się każdym drobiazgiem. Pomoże w tym grono pełnych zaangażowania i pomysłów trenerów oraz woda, będąca naszym drugim, naturalnym środowiskiem. Dobrze wiemy, jak wiele możliwości daje i że to właśnie ona zapewnia dzielnym maluchom najwięcej radości!

 

Drodzy Rodzice, szukacie super pomysłu na niebanalne urodziny dla swojej pociechy? Pragniecie zorganizować coś wyjątkowego, nietuzinkowego, a najlepiej jeszcze w sportowym stylu? Urodziny na basenie to propozycja, która zachwyci i zapewni wielkie emocje, które będziecie wspólnie wspominać bardzo długo. Trafiliście doskonale! Z myślą o Was i waszych pociechach przygotowaliśmy specjalną ofertę zabawy urodzinowej na basenie. To idealna forma zabawy dla dzieci w wieku 5-10 lat, które nie boją się niecodziennych wyzwań i uwielbiają spędzać czas aktywnie.

 

Organizujemy zabawy na trójmiejskich basenach, zapewniając dzieciom wiele atrakcji, a jednocześnie dbając o ich bezpieczeństwo. Czekamy na Was w Gdańsku oraz Gdyni, pełni szalonych pomysłów, gotowi na nowe wyzwania, chętni do uczestnictwa w kreowaniu najwspanialszych wspomnień.

Urodziny na basenie dzielą się na:

 

I Część basenowa (45 min – 60 min) obejmuje:

  • gry i zabawy ruchowe, konkursy pływackie, zabawy w piratów, pływanie na materacach itp.
  • mini gry drużynowe np. piłka wodna, siatkówka wodna

 

II Część artystyczno-konsumpcyjna (60 min) składa się z:

  • animacji artystycznej
  • poczęstunek (przekąski, słodycze, napoje)
  • tort (dodatkowo płatny)

Mały bal w wodzie to sportowa uroczystość prowadzona w formie gier, zabaw i konkursów, a przede wszystkim doskonała rozrywka i gwarancja super spędzonego czasu dziecka wraz z przyjaciółmi na pływalni w wyjątkowej urodzinowej atmosferze z dużą dawką atrakcji, uśmiechu mnóstwa wrażeń!

Chcecie takie urodziny?

Zapytaj o wycenę!