Nauka pływania dla dorosłych

Nauka pływania dla dorosłych
w grupach (3-6 osób)

 

Maksymalnie 6 osób w grupie zapewnia kameralność zajęć. Grupy zróżnicowane są pod względem umiejętności pływackich.

Indywidualne zajęcia
z instruktorem pływania

 

Indywidualna nauka pływania pozwala w 100% skupić się na doskonaleniu Twoich umiejętności pływackich.

Indywidualna nauka pływania

z instruktorem

Na idywidualnych zajęciach instruktor pływania będzie miał do Ciebie całkowicie indywidualnie podejście. Dzięki temu w 100% może skupić się na Twoich potrzebach i ścieżce rozwoju.

 

Zajęcia odbywają się z wykwalifikowanym instruktorem lub trenerem, który przez większość czasu przebywa z Tobą w wodzie i tym samym może lepiej zadbać o technikę i poprawność pływania.

Instruktor również motywuje i monitoruje Twoje pływackie postępy oraz modyfikuje na bieżąco pojawiające się najdrobniejsze błędy. Dzięki pracy sam na sam z trenerem szybciej i efektywniej nauczysz się pływać.

 

Zajęcia odbywają się na dowolnie wybranej przez Ciebie pływalni – zobacz nasze baseny. Koszt zajęć indywidualnych wynosi 100 zł. Dodatkowo pokrywasz opłatę za wejście na basen (za siebie i za instruktora). Zobacz dokładny cennik. Zajęcia indywidualne trwają 45 min.

Na indywidualną naukę zapraszamy zarówno zupełnie początkujących (rozpoczniemy naukę od zera) jak i zaawansowanych pływaków (skupimy się na doskonaleniu techniki).

Jak wyglądają nasze zajęcia?

Grupowe zajęcia z pływania

3-6 osobowe grupki

Zajęcia grupowe to świetne rozwiązanie dla osób już oswojonych z wodą bądź umiejących już pływać. Uczestnicy zajęć grupowych motywują się wzajemnie do pracy i zdobywania nowych umiejętności. Osoby w grupach zawsze dobrane są względem umiejętności i szybkości nauki.

Nauka grupowa odbywa się w grupach początkujących (instruktor zawsze przebywa w wodzie), średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Na jednej godzinie wynajmujemy 2-3 tory, gdzie mamy minimum 3 / 4 podgrupy. W każdej podgrupie mamy od 3 do 6 osób.

 

Zajęcia grupowe to koszt 60 zł. Na zajęciach grupowych nie trzeba dodatkowo płacić za wejście na basen. Zajęcia grupowe trwają 40-45 min w zależności od wyboru pływalni.

Gotowi na naukę pływania? Czekamy na Was!

NASI INSTRUKTORZY

Paulina
Kreft

Agata Patkowska

MAGDA STOLTMANN

Tomek
Stasiak

Patrycja Kwaśna

GDZIE UCZYMY PŁYWAĆ?

NASZE BASENY

Pływalnia Sopot – ul.Zacisze 7/9
Pływalnia Karwiny Gdynia – Leopolda Staffa 10
Pływalnia Witomino Gdynia – Stawna 4/6
Pływalnia Kosakowo Gdynia – Żeromskiego 11 Kosakowo
Pływalnia Hotel Gdynia – Armii Krajowej 22
Pływalnia AWFiS Gdańsk – ul. Kazimierza Górskiego 1
Pływalnia Hotel Prawdzica Gdańsk – Piastowska 198

Gotowi na naukę pływania? Czekamy na Was!

Z nami rodzą się pływacy!