Szkoła pływania inna niż wszystkie

Bo można uczyć lepiej

Cześć, nazywam się Paula Kreft i jestem założycielką i właścicielką Kuźni Pływania. Moje przeogromne doświadczenie w pracy jako trener pływania, które przez wiele lat zdobywałam pracując w różnych szkółkach pływackich, skłoniło mnie do założenia własnej szkoły nauki pływania.

 

Dlaczego? Bo byłam przekonana, że można uczyć pływania dzieci, młodzież i dorosłych dużo lepiej niż robią to inne firmy.

Połączenie mojej wielkiej pasji z szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem pozwoliło mi na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery podczas zajęć i treningów. Takie podejście nie tylko zwiększa radość z zajęć ale również pozwala naszym pływakom szybciej osiągać postępy w szkoleniu pływackim.

 

Naszym celem jest stworzenie jednej, wielkiej pływackiej rodziny, tworzącej przyjaźnie na długie lata.

Nasze wartości, których się trzymamy

Jak wygląda u nas nauka pływania?

Stosowane przez nas nowoczesne metody nauczania oraz ćwiczenia oparte na grach, zabawach i wyzwaniach sprawiają, że szybciej zostają nabyte umiejętności pływackie. Dzięki temu na twarzach dzieci pojawia się uśmiech, a dorośli szybko zdobywają nasze cenne zaufanie.

 

To wszystko procentuje w szybsze i efektywne postępy w szkoleniu pływackim. Tym samym widzimy Wasze postępy, rozwój, jak pokonujecie swoje granice i wychodzicie ze swojej strefy komfortu.

Podstawą wszystkich prowadzonych przez nas zajęć jest nasz autorski program nauczania, który został wielokrotnie przetestowany i daje świetne rezultaty! Nasze zajęcia pływackie prowadzone są pod okiem najlepszych, wykwalifikowanych trenerów, w kameralnych grupach, zawsze dopasowanych do Twojego poziomu pływania.

 

Warto również wspomnieć o tym, że nieustannie się doszkalamy i szukamy nowych rozwiązań i metod nauczania. Nasi trenerzy i instruktorzy są objęci centralnym szkoleniem Akademi Trenerskiej, która wspólpracuje wraz z Instytutem Sportu w Warszawie.

 

Nasza Kadra dwa razy do roku bierze udział w organizowanych przez Akademie Trenerską lub Instytut Sportu programach edukacyjnych, szkoleniach, konferencjach, badaniach naukowych, gdzie poszerza i doskonali swoją wiedzę, którą potem stosuje w praktyce podczas zajęć na basenie. Tematyka szkoleń jest bardzo zróżnicowana: od psychologii sportu, przez fizjologie treningu, skończywszy na zastosowaniu nowych środków i bodźców treningowych.

 

Stawiamy na jakość kształcenia, a nie na ilość.

Wszyscy w naszej szkole pływania traktowani są z wielką życzliwością i wyrozumiałością. Do każdego dziecka zawsze podchodzimy indywidualnie.

 

Wspieramy i troszczymy się o naszych kursantów. Do niczego nie zmuszamy, nie naciskamy lecz cierpliwie czekamy aż dziecko będzie gotowe na kolejny krok. Jednocześnie motywujemy do dalszej pracy i zdobywania nowych osiągnieć. Jesteśmy jak jedna, wielka rodzina.

Nauka pływania dla dzieci to świetna zabawa, a dla dorosłych zastrzyk pozytywnej energii. Dlatego w naszym klubie największy nacisk kładziemy na wyjątkową, kameralną atmosferę podczas zajęć oraz złotą proporcję pomiędzy sportem a zabawą.

 

Staramy się, aby było radośnie, przyjemnie i zabawnie. Jednocześnie dbamy o to, aby każde zajęcia były intensywne, interesujące i ciekawie urozmaicone, tak aby każdy z zainteresowaniem w nich uczestniczył.

Nie jesteśmy zwykłą szkółką pływania, jesteśmy społecznością pływaków i pływaczek skupioną wokół klubu – Kuźnia Pływania, którą łączy miłość do pływania i wszelkich sportów wodnych.

 

Kuźnia pływania to miejsce gdzie oprócz efektywnych szkoleń pływackich, jest miejsce i czas na przyjaźnie, rozmowy, motywacje, uśmiechy, rozwój osobisty, kolekcjonowanie sportowych wspomnień i uzupełnianie wodnych endorfin!

W grupie początkującej instruktor przebywa razem z dziećmi w wodzie, dzięki temu nasi najmłodsi pływacy są w fajny sposób oswajani z wodę i czują się cały czas bezpiecznie.

 

Tym samym są obdarzeni zaufaniem przez instruktora w wodzie i dzięki temu dzieci szybciej niwelują swój strach przed wodą i szybciej są w stanie pływać samodzielnie z przyborem lub bez żadnych akcesoriów pomocniczych.

Zajęcia nauki i doskonalenia pływania prowadzimy w kameralnych grupach pływackich od 3 do 6 osób. Dzięki temu zapewniamy maximum bezpieczeństwa, a instruktor ma możliwość indywidualnego podejścia do każdego ucznia.

 

Dodatkowo staramy się z każdym uczniem nawiązać więź i relacje. Największą satysfakcję czerpiemy z postępów naszych pływaków

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji szkoleń i treningów pływackich dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Szkoliły się z nami setki osób i z nami zrodziło się mnóstwo wspaniałych pływaków!

 

O pływaniu wiemy wszystko. O nic się nie martw, Zacznij pływać razem z nami i oddaj się wodnej pasji. Poczuj się w wodzie lekki jak piórko.

Gotowi na naukę pływania? Czekamy na Was!

Najlepsi instruktorzy i trenerzy pływania

Nasza największa przewaga!

U mnie instruktor musi mieć to coś, tzw smykałkę do prowadzenia zajęć oraz wiedzę z metodyki nauczania i doskonalenia pływania. Ważne jest to jaka ta osoba jest, jaką ma charyzmę i osobowość.

 

Ja również stawiam na rozwój mojej ekipy, przez uczęszczanie na różnorodne szkolenia i konferencje. Zawsze staramy się przenieść nową wiedzę w nasze szkolenie! I to rzeczywiście daje świetne efekty już od pierwszych zajęć. 

Zobacz naszą kadrę!