Termin i miejsce

Obóz rozpoczyna się 27 grudnia, a kończy 2 stycznia 2020 roku.
Razem spędzimy fantastyczne dni pełnych sportu, przygód i zabawy w beskidzkiej miejscowości Rytro. Nasz trzygwiazdkowy hotel leży przy samym stoku narciarskim gdzie do dyspozycji będziemy mieć wyciąg krzesełkowy.

Koszty wyjazdu

1999 zł + karnety 250zł

Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenie narciarskie i pływackie, zajęcia dodatkowe wg programu, całodobowa opieka wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i wychowawczej, ubezpieczenie NNW, upominki.

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6 – 18 lat, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi, a także tych, którzy chcą się przygotować na ferie zimowe.

Przygotowaliśmy dla Was dwa profile: narciarski oraz pływacki na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

NIE MOŻECIE JUŻ DOCZEKAĆ SIĘ FERII ZIMOWYCH?

ZAPRASZAMY NA SYLWESTRA Z NARTAMI!

Zaraz po świętach, z nowymi narciarskimi gadżetami znalezionymi pod choinką, ruszamy do kameralnego Rytra, aby porozjeżdżać się przed nadchodzącymi feriami zimowymi i szusować po beskidzkich trasach, a w przerwach pić najlepszą gorącą czekoladę!

 

Wyjazd skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi, a także tych, którzy mają ochotę porozjeżdżać się przed feriami zimowymi i chcą doskonalić już wcześniej zdobyte umiejętności narciarskie i pływackie.

Podczas naszego Sylwestrowego Campu na wszystkich czeka masa wyjątkowych atrakcji. Zaczynając od narciarskich i pływackich szkoleń z najlepszą kadrą instruktorską, wieczór gier, Apres Ski Young, aż po sylwestrowy kinderbal dla dzieci i sylwestrowe party dla młodzieży! Nie będzie czasu na nudę!

 

Oferujemy solidny, szkoleniowy program narciarsko-pływacki, który realizowany jest na wielu poziomach zaawansowania. Przewidujemy utworzenie kilku grup narciarskich i pływackich, co gwarantuje właściwy podział na grupy szkoleniowe pod względem zaawansowania i wieku uczestników

PROFESJONALNE

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Dla naszych dużych i małych fanów białego szaleństwa przygotowaliśmy szkolenie narciarskie z doświadczonymi instruktorami narciarstwa zjazdowego. Jednym z instruktorów będzie nasza trenerka Paulina Kreft, która posiada uprawnienia instruktora narciarstwa zjazdowego oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń narciarskich. Jak będzie wyglądać szkolenie?

 

 • Codziennie zajęcia na stoku w wymiarze 5 godzin pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.
 • Nauka i doskonalenie jazdy na nartach zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Narciarskiego (PZN) w grupach szkoleniowych wg wieku i poziomu zaawansowania.
 • Małe grupy szkoleniowe (5-8 osób).
 • Podczas szkolenia wykorzystujemy m.in. grzybki, pachołki, balony, kółka ringo.
 • Będziemy jeździć na stoku narciarskim Ryterski Raj przy samym hotelu.

PROFESJONALNE

SZKOLENIE PŁYWACKIE

Miłośników pływania zapraszamy na profil pływacki, gdzie treningi będą odbywały na basenie w hotelu (25m).

 

Jest to profil dla wszystkich, bez względu na umiejętności pływackie!
Zajęcie będą dostosowane zarówno dla dzieci, które już trenują pływanie, jak również dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem!

Gotowi na śnieżne szaleństwo?

Zapisz się na nasz obóz już dziś!

GDZIE JEDZIEMY?

HOTEL PERŁA POŁUDNIE

Nasz trzygwiazdkowy hotel leży przy samym stoku narciarskim! Obiekt znajduje się na uboczu utartych szlaków. Od wielu lat jest jednak popularną bazą noclegową dla narciarzy, którzy kilka kroków od hotelu mają do dyspozycji wyciąg krzesełkowy.

 

Kolejną zaletą hotelu jest pełnowymiarowy kryty basen (25m), który jest zasilany źródlaną wodą z ujęcia w rezerwacie Baniska.

 

Okolica stwarza wymarzone warunki do narciarstwa i bezgranicznego FUNU podczas naszego Sylwestrowego Campu!

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

PROGRAM OBOZU

 • Szkolenie pływackie
 • Szkolenie narciarskie
 • Treningi ogólnorozwojowe z elementami crossfitu, jogi i strechingu
 • Zajęcia z robotyki, konstruowanie i programowanie poprzez zabawę klockami LEGO!
 • Animacje wieczorne m.in. wieczór gier, kino obozowe, zajęcia aktywności twórczej
 • APRES SKI KIDS & YOUNG PARTY & SNOW MUSIC SHOW, czyli obozowe party na stoku
 • Winter Games – zimowe atrakcje na stoku, jak i poza nim m.in. jazda na łyżwach)
 • Bajkowe przedstawienie sądeckiego teatru „Nowego”
 • Zjazd na byle czym
 • Nocna jazda narciarska
 • Sylwestrowy kinderbal dla dzieci 6-12 lat – Harce i swawole pod żyrandole! Mini disco, bufety przekąskowe, słodkościowe i napoje
 • Sylwestrowe Party dla młodzieży 12-18 lat – Tańce do białego rana. Dyskotekowe wejście w Nowy Rok, bufety przekąskowe, słodkościowe i napoje

Zapisz się już dziś!

Zadzwoń lub napisz maila!
biuro@kuzniaplywania.pl  tel.: 694 013 931

Niesamowite zaangażowanie organizatorów

 

Staramy się, aby nasze obozy miały niepowtarzalną jakość. Moglibyśmy zrobić trochę tańszy obóz i np. mniej jeździć na nartach, oszczędzając na karnetach, ale nie o to chodzi! Dzieci mają mieć przyjemność z tego, że są na obozie, ponieważ jest to jeden tydzień w roku, na który czeka się bardzo długo, a mija bardzo szybko. Stawimy na to, aby naprawdę była moc wrażeń oraz niesamowitych atrakcji.

Indywidualne podejście! Na to stawiamy i to jest nasz priorytet. Dzieci zawsze mogą zwrócić się do nas ze swoimi problemami, a rodzice dzwonić do nas, jeżeli coś ich nie pokoi i nigdy nie zostaną zignorowani. Postaramy się rozwiązać każdy problem tak, aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

 

Ponieważ wkładamy całe serce w to, aby obozy były jak najwspanialszym przeżyciem dla dzieci i to, co robimy jest wykonane na 100%, ponieważ zależy nam na jakości. Nasze dzieci i młodzież traktujemy indywidualnie i dbamy o ich dobre samopoczucie.

 

Dbamy również o bezpieczeństwo uczestników. Nie ma u nas miejsca na tak zwaną „samowolkę”, zajęcia zawsze są organizowane od A do Z. Słuchamy każdego obozowicza i staramy się rozwiązywać ich bieżące problemy.

 

Aby jednak dzieci kojarzyły obozy z radością i fajną zabawą, bardzo ważne jest, aby pojechały na odpowiedni wyjazd. Na taki, po którym zostaną same dobre wspomnienia i głowa wypełniona atrakcjami oraz niezapomnianymi przygodami, które tam przeżyły.

Bezpiecznie spędzony czas

 

Oprócz profesjonalizmu, zaangażowania, świetnej atmosfery i zarażania sportową pasją podczas obozu kładziemy jednocześnie duży nacisk na bezpieczeństwo. Dlatego wszystkie obozy są objęte limitowaną ilością uczestników, co gwarantuje wysoką jakość obsługi i dbanie o każdy szczegół.

 

Wszyscy nasi trenerzy, instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym, jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Bezpieczna infrastruktura

 

Ośrodek, w który będziemy, jest na najwyższym światowym poziomie pod względem obiektów sportowych. Do realizacji programu używamy najwyższej jakości sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wszystkie boiska, ich nawierzchnie i wyposażenie posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające najwyższe normy UE.

 

Ośrodek jest przyjazny wyjazdom takim jak nasz!!

 

Autokar, którym podróżujemy, zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny.

Dlaczego warto nam zaufać?

 

 • Panuje u nas rodzinna, niepowtarzalna atmosfera
 • Dbamy o każdego uczestnika bez wyjątku
 • Tworzymy ciepły, kameralny obóz
 • Moc wrażeń i indywidualne podejście!!
 • Promujemy sport, zdrowie i aktywny wypoczynek

Przykładowy obozowy plan dnia

 

 • Pobudka – wstajemy z uśmiechem na twarzy
 • Poranna toaleta- szczotka, pasta, kubek, ciepła woda…
 • Śniadanie – jemy, aby mieć dużo energii
 • Szkolenie narciarskie –  aktywnie trenujemy na stokach
 • Obiad – wszystko znika z naszych talerzy
 • Cisza poobiednia – chwilka odpoczynku
 • Szkolenie pływackie – dalej wesoło ćwiczymy tym razem na basenie
 • Kolacja – prosimy o dokładkę
 • Zajęcia aktywności twórczej – bawimy się dalej
 • Wieczorna toaleta – myjemy się
 • Cisza nocna – śpimy i zbieramy siły na następny aktywny dzień

Jak się zapisać?

Zadzwoń lub napisz maila!
biuro@kuzniaplywania.pl  tel.: 694 013 931

Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!
W razie jakichkolwiek pytań śmiało możecie skontaktować z naszym biurem – odpowiemy na wszystkie Wasze wątpliwości i pomożemy zarezerwować wyjazd.
Jedyna taka oferta na rynku dla twojej pociechy!!

Przywitaj razem z nami Nowy Rok narciarsko, pływacko i z dziecięco-młodzieżowym przytupem!!