Pokazujemy Wam jak pływać, odkrywamy w Was pływaków, ludzi sukcesu!!

Paulina Kreft

Paulina Kreft
założycielka
Kuźni Pływania

Pokazujemy Wam jak pływać, odkrywamy w Was pływaków, ludzi sukcesu!

„ Człowieka nie możesz niczego nauczyć; możesz jedynie pomóc mu odkryć to w nim samym” – G. Galilei-

My wierzymy, że każdy człowiek jest w stanie nauczyć się pływać, a w szczególności z Nami – Pokazujemy Wam jak pływać, odkrywamy w Was pływaków, ludzi sukcesu!!

Pomagamy odkrywać wasze ukryte umiejętności pływackie, motywując Was w atmosferze uśmiechów, używając metod i nowoczesnych narzędzi aby ten proces nauki i doskonalenia przyspieszyć.

Staramy się do każdego dotrzeć w sposób indywidualny, niekiedy zmieniając w trakcie szkolenia element nauki danego ćwiczenia lub stylu na rzecz innego ćwiczenia aby uczenie się go przyniosło zamierzony efekt i sprawiało przy tym radość.

Na każdych zajęciach dokładamy wszelkich starań aby przez pływanie odkrywać w Was inne cechy osobowości i budować Wasze mocniejsze poczucie wartości i ambicje. Pływanie pozwala wyjść z własnej strefy komfortu, przekraczać swój lęk i strach.

Odkrywamy Waszą / w Twoim dziecku wyjątkowość, odwagę, pewność siebie, a to wszystko dzięki naszym kuźniowym szkoleniom pływackich.

Nie raz już pisaliśmy o korzyściach i zaletach pływania jako dyscypliny sportowej, ale również istotne ważne są korzyści jakie płyną z samego pływania dla Nas samych. Dla Ciebie. Dla Twojego dziecka.

Zastanów się i odp sobie:
Co w pływaniu jest dla mnie / dla mojego dziecka ważne?
Jakie są dla mnie / dla mojego dziecka korzyści z nauki lub doskonalenia pływania?

Dzięki umiejętności pływania możemy dalej odkrywać swoje umiejętności związane ze sportami wodnymi. Możemy odkryć w sobie żeglarza, kajakarza, czy nurka.

Dziecko, które nabędzie umiejętności pływackich, zdaję test na kartę pływacka. Pierwszy egzamin w jego życiu. Oswaja się ze stresem, doświadcza, ze rodzic jest z niego dumny.

Nauka pływania przynosi mu kolejne korzyści – wpływa na jego pozytywną samoocenę oraz pokazuje, że determinacją i pracą można odnieść sukces, dzięki któremu posiada większe pokłady wiary we własne możliwości.

Umiejętność pływania niesie za sobą same korzyści dla naszych potrzeb prywatnych i późniejszych zawodowych. Jest to jeden ze sportów najbardziej użytecznych dla naszego funkcjonowania w życiu. Pływanie jako stan emocjonalny, który wyzwala w nas endorfiny, służy relaksacji duszy, myśli, uspakaja nas, potrafi wyciszyć, oraz rozładować stres.

Pokazujemy Tobie jak efektywnie pływać i czerpać z tego przyjemność, odkryjemy w Tobie pływaka, osobę sukcesu!!! Dołącz do Nas już dziś!!

No Comments

Post A Comment