Najlepsza szkoła pływania dla dorosłych w Trójmieście – zapisz się już teraz!

Paulina Kreft

Paulina Kreft
założycielka
Kuźni Pływania

Najlepsza szkoła pływania dla dorosłych w Trójmieście – zapisz się już teraz!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o swobodnym poruszaniu się w wodzie?

Czy kiedykolwiek marzyłeś o nauce pływania lub doskonaleniu swoich pływackich umiejętności?

Czy kiedykolwiek marzyłeś aby czerpać radość z pływania nie męcząc się?

Świetnie trafiłeś!!

Jesteśmy najlepszą szkoła pływania w Trójmieście!! Pomożemy Tobie komfortowo poczuć się w wodzie, wyeliminować pojawiające się lęki i obawy 💙 Nauczymy Ciebie jak prawidłowo przyjmować postawę ciała w wodzie tak aby czerpać przyjemność z bycia w wodzie. A to wszystko po to aby Twoje pływanie było jak najbardziej efektywne i mniej męczące.

Z nami nauka pływania dla dorosłych jest miła, skuteczna i efektywna

Z Nami wykonasz progresywne szkolenie pływackie, które pozwoli Tobie opanować idealna technikę pływacka oraz osiągnąć eleganckie pływanie. Doskonalenie pływania dla dorosłych to szereg ćwiczeń udoskonalających technikę oraz wydolność w wodzie! Dzięki naszej nauce i doskonaleniu pływania dla dorosłych , staniesz się pewniejszy i odważniejszy w wodzie, zarówno na plecach jak i na brzuchu. Odkryjesz wodne endorfiny i dowiesz się jak bezpiecznie nurkować w trakcie naszych szkoleń pływackich.

Osiągnij swoje pływackie marzenia

Pracujemy na pozytywnych wzmocnieniach naszych podopiecznych! Doświadcz niesamowitej przygody z pływania razem z Nami! Kuźnia Pływania to najlepsza szkoła pływania w Trójmiescie; to efektywne szkolenia pływackie oraz miejsce na przyjaźnie, rozmowy, uśmiechy, rozwój osobisty.

Zaufało nam już ponad 2000 pływaków!!

mGuide AQUA – nowość w nauczaniu pływania dorosłych

Prowadzimy zajęcia nauki pływania dla dorosłych w grupie lub indywidualnie. W doskonaleniu pływania dla dorosłych używamy różnych technik i nowości w sprzęcie pływackim. Jednym z nich jest mGuide AQUA. W naszym autorskim programie nauczania i doskonalenia umiejętności pływackich znakomicie sprawdza się wcześniej wspomniany wodoodporny system do komunikacji bezprzewodowej. Bezproblemowa łączność nawet podczas nurkowania. mGuide AQUA to zestaw radiowy – nadajnik trenera plus odbiornik ucznia w Doskonale sprawdza się w szkoleniu pływackim. mGuide AQUA sprawia, ze trening jest bardziej efektywny. Uczeń/zawodnik skupia się na ćwiczeniach podczas całej długości / trener, instruktor jest w stanie poprawiać błędy bez zbędnego zatrzymywania ucznia, zawodnika na dystansie, korygować błędy podczas płynnego przemieszczania się w wodzie.

Z Nami rodzą się pływacy!!

Nauka pływania dla dorosłych w Trójmieście
No Comments

Post A Comment